50 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ!

Hakkımızda

HakkımızdaPozitife olarak bu serüvenimizde doğanın kadim bilgisinden yola çıktık.

Doğanın bizlere sunduklarını, binlerce yıllık şifacılık bilgileri ile harmanlayarak ruhumuzu, zihnimizi ve bedenimizi dinlendirecek, rahatlatacak ve arındıracak doğal ürünler hazırladık.

Sizlere sadece mükemmel bir alışveriş deneyimi sunmakla kalmayıp, sizlerden aldığımız olumlu tüm geri dönüşler için de tutkuluyuz, aynı zamanda tüm bütünsel ve manevi ihtiyaçlarınız için tek bir dükkan sunmak istiyoruz.

Geçmişin, bugünü ve yarını etkileyeceği bilinciyle ürünlerimizi sürdürülebilirlik ilkesine uygun olarak hazırlıyoruz, tamamen doğal üretim ve el işçiliği ile sizlere sunuyoruz.

Olumlu ve pozitif enerjileri hayatınıza katmak ve sizinle beraber değişerek gelişebilmek niyetiyle çıktığımız, yeniliklerle ve güzel enerjilerle dolu serüvenimizde hep beraber yol alabilmek dileğiyle.

Pozitife.com ekibi olarak yaşam alanlarında kullanılan, beden ve ruh sağlığını olumlu yönde etkileyen doğal ürünleri keşfetmekten heyecan duyuyoruz. Palo Santo ahşap tütsüsü ile başlayan yolculuğumuzu, bireylere iyi gelen ve doğanın eşsiz dengesini asla bozmayacak çeşitli ürünlerle zenginleştirmeyi hedefliyoruz.

Pozitife.com bünyesinde satışını yaptığımız tüm ürünleri kendi doğasından yenilenebilir şekilde elde ediyoruz.

İşimizin en heyecan verici kısımlarından biri de ürünleri tedarik etme aşaması, şu anda Nepal, Tayland, ABD, İtalya, Brezilya, Hindistan ve Japonya gibi ülkeler de dahil olmak üzere dünyanın her yerinden ürün ithal ediyoruz. Her zaman ürünlerimizin üreticileri ile doğrudan görüşmeye çalıştığımızdan, genellikle en iyi fiyatları sunmak ve bize özel ürünler hazırlayabilecekleri iyi bir konumdayız.

Umarım mağazamızı ve doğal ürünlerimizi keşfetmekten hoşlanırsınız. Yapacak daha çok iyileştirmemiz ve henüz eklenecek çok daha fazla ürünümüz var. Bu değişikliklerden haberdar olmak için neden yeni müşteri kaydı oluşturmuyorsunuz ?

Bu eşsiz doğallığı sizlerle buluşturmayı dört gözle bekliyoruz.

Güncelleniyor...
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.