50 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ!

İade ve Değişim Şartları

Pozitife;  www.pozitife.com’dan yaptığınız alışverişte %100 memnun kalmadıysanız, ürünü değiştirebilir ya da para iadesi talep edebilirsiniz. Ürününüz size teslim edildikten sonra 14 gün boyunca iade edebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için; ürünün kullanılmamış gönderildiği gibi kutusunda, paketinde gönderilmesi gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan ürünlerin iade veya değişim işlemi gerçekleştirilmez. Memnun kalmadığınız bir ürünü www.pozitife.com’a kolayca iade edebilirsiniz.

İade talebinizle ilgili e-posta [email protected] adresinden veya web sayfasında yer alan destek hattından www.pozitife.com müşteri hizmetlerine bilgi verdikten sonra ürününüzü size belirtilen kargo ile geri gönderebilirsiniz. İade kargonuz için 10 TL kargo bedeli kesilip, geri kalan tutar hesabınıza iade edilecektir. İade etmek istediğiniz ürün bize ulaştığında birimimiz tarafından değerlendirilir. İadeniz gerçekleştiğinde size bilgisi iletilir.

Ürününüzü, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün, faturasıyla, orijinal kutusunda – paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalıdır.
İade talebinde bulunduğunuz ürünü orijinal faturasıyla, eksiksiz şekilde Kavakpınar Mh. Yeni Asır Cad. No:86/C D:44 Pendik/İstanbul iade adresine göndermelisiniz.

www.pozitife.com’a sadece yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin iadesi yapılır.

İade kargonuz bize ulaştığında, tarafımızdan incelenir. İptal edilen siparişlerinizin tutarı, ödeme yaptığınız kredi kartına ya da banka hesabına iade edilir. İadenizin ekstrenize ya da hesabınıza yansıması, bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Adres: Kavakpınar Mh. Yeni Asır Cad. No:86/C D:44 Pendik/İstanbul

Güncelleniyor...
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.