Create an Account

Alışveriş Sepeti

Close

Sepette ürün yok.

Ödeme Seçenekleri ve Güvenliği

Sitemiz üzerinden alternatif iki ödeme yöntemi bulunmaktadır, kapıda ödemeli kargo işlemleri için halen çalışmalarımız devam ediyor.

Kredi Kartı ile Ödeme

Pozitife.com; kredi kartı ile ödeme sistemlerinde global bir sistem olan Shopier altyapısını kullanmaktadır. Site üzerinden yapacağınız alışverişlerde Shopier sistemine bağlanıp, ödemenizi güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Shopier tarafından anlaşmalı kredi kartlarına taksitli şekilde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Shopier’de ödeme işlemleriniz 256-bit SSL şifreleme yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilir. Bu sayede tüm müşterilerimizin kişisel ve kart verileri her zaman güvendededir.

Havale / EFT Ödeme

Kredi kartı kullanmak istemediğiniz alışverişlerinizde, ödemelerinizi banka hesaplarımıza havale / EFT şeklinde yapabilirsiniz. Ödeme yaparken açıklama kısmına sipariş numaranızı belirttiğinizde, bu siparişleriniz hızlıca onaylanmaktadır.

Neden böyle bir sayfa var ?

Pozitife.com olarak ürünlerimize ve güvenliğimize oldukça güveniyoruz, ve bu alanda yatırımlar yapıyoruz. Bu sebeple siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için altyapılarımızı şeffaf şekilde açıklamak istedik.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Başa Dön